2017 - Koło Łowieckie "Jeleń-Wołkowyja"

KOŁO   ŁOWIECKIE
"JELEŃ"
w  WOŁKOWYI
MENU
Przejdź do treści

2017

Galeria > Polowania Zbiorowe

OSTATNIE POLOWANIE ZBIOROWE w NASZYM KOLE  /ŻUKÓW 23.12.2017/


23 grudnia odbyło się w naszym Kole ostanie polowanie zbiorowe w tym 2017-tym roku. Na zbiórce stawiło się 22 myśliwych w tym jeden gość , stażystka i stażyści. Polowanie poprowadził Kol. Łowczy H. Tymejczyk w kompleksie Żukow/nowa droga/. Po długim pędzeniu
w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych wysiłek naganki pozostał bez efektów.Na linii myśliwych nie padł żaden strzał. Nie było pokotu ale w ten szczególny dzień przed Wigilią przy ognisku myśliwi złożyli sobie nawzajem życzenia świąteczne, połamali sie opłatkiem, a na koniec posilili się wspaniałym barszczem wigilijnym.
                                            fotorelacja >>>>kliknij

POLOWANIE ZBIOROWE  Jawor 25/11/2017


8.30 pod "małym przekażnikiem" na górze "Jawor" zebrało się ponad dwudziestu myśliwych naszego koła i kilku gości zaproszonych. Po sprawnej odprawie myśliwi zajęli swoje stanowiska wzdłuż drogi, a naganka od zapory ruszyła po przepastnych potokach i wąwozach. Zwierza było co niemiara: były jelenie,dziki, sarny, ale wykazały się one sprytem i lepszą znajomością terenu niż my i dlatego na pokocie była tylko łania i ciele. Kóli polowania  było dwóch:  kol.Wiesiek-król polowania  przed  kol. Lucjanem jako vice-królem. Podczas dekoracji pojawił się jeszcze trzeci król polowania tyle, że byl to "zaległy" król do udekorowania z wcześniejszego polowania hubertowskiego. Po zakończonych ceremoniałach nasz nadworny kucharz Witek obdarzył nas przepysznym żurkiem, który wraz z  wrażeniami z polowania uswietnił ten dzień. Darz Bór i do zobaczenia na polowaniu w Górzance.
                                                                                      Fotorelacja z polowania>>>kliknij

Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści