Przystrzeliwanie - Koło Łowieckie "Jeleń-Wołkowyja"

KOŁO   ŁOWIECKIE
"JELEŃ"
w  WOŁKOWYI
MENU
Przejdź do treści

Przystrzeliwanie

Galeria > Strzelnica


    W dniu 3 sierpnia 2019r  na strzelnicy w Lutowiskach  odbyło się  przestrzeliwanie  broni myśliwskiej połączone ze szkoleniem BHP.Wszystko odbyło się super sprawnie, a nasz kolega Damian Domański udowodnił, że "wycięcie koniczynki na  tarczy" to dla niego "bułka z masłem".

zdjecia: D.Domański.        więcej>>>

W dniu 4 sierpnia 2018r. na strzelnicy w Lutowiskach odbyło się coroczne przystrzeliwanie broni mysliwskiej połączone ze szkoleniem z zakresu bezpiecznego wykonywania polowania. Fotorelacja obok>>>

W dniu 29 lipca 2017r na strzelnicy w Lutowiskach odbyło sie szkolenie z bezpieczneństwa wykonywania polowania, które to poprowadził Prezes B.Mrugała wraz z Łowczym H.Tymejczykiem. Pod czujnym okiem instruktora strzelectwa sportowego R.Pasławskiego przeprowadzono sprawnie i bezpiecznie coroczne przystrzelanie broni.

Na strzelnicy myśliwskiej w Lutowiskach18.08.2012r.
myśliwi naszego koła mieli okazję do przystrzelenia swojej broni, a także przeszkolić się pod okiem zawodowych ratowników medycznych z udzielania pierwszej pomocy.

24 Sierpnia o godz.14 na strzelnicy w Lutowiskach odbyło się szkolenie członków naszego Koła w zakresie bezpiecznego wykonywania polowania, a po skończonym szkoleniu koledzy myśliwi pod czujnym okiem instruktora strzelectwa  kol. Romana Pasławskiego dokonali przystrzelania swoich jednostek broni myśliwskiej.                                     kliknij aby powiększyć >>>


21.08.2015 / Lutowiska/
 Na strzelnicy w Lutowiskach odbyło się przystrzelanie broni dla członków naszego koła z wcześniejszym szkoleniem z zakresu bezpiecznego wykonywania polowania. Koledzy J. Polityński i R. Pasławski jako instruktorzy strzelectwa myśliwskiego sprawnie, aczkolwiek bardzo  skrupulatnie zadbali aby wszyscy koledzy myśliwi i ich broń spełnila ten wymóg prawny. Na zakończenie koledzy myśliwi poddali się mierzeniu wzdłuż i wszerz, aby nowe mundury galowe leżały na nich „jak ulał”, i w których to już na najbliższym „hubercie „ będą mogli się dumnie zaprezentować.

Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści